Усі школи та дитсадочки об'єднають на одному веб-порталі

Усі школи та дитсадочки об'єднають на одному веб-порталі

З 1 квітня в місті Житомирі запрацює єдина інформаційна освітня платформа, де будуть запущені веб-сайти дошкільних навчальних закладів та шкіл.

Про це під час робочої наради з керівниками освітніх закладів повідомив заступник міського голови Матвій Хренов, йдеться на сайті Житомирської міської ради.

 «Кожен заклад освіти-школи і садочки - матиме власний веб-сайт, на якому вони зможуть оприлюднювати інформацію, заходи, а також в подальшому матимуть можливість долучати нові технології наприклад, електронний щоденник.  Всі вони будуть зібрані на єдиному освітньому порталі, де користувачам  буде зручно переходити з сайту управління освіти на будь-яку школу, так і навпаки», - зазначив Матвій Хренов

Також він наголосив, що важливим є те, що учні зможуть долучатися до наповнення сайту та отримають практичні навички роботи з ним.

«Особисто для мене надзвичайно важливим є те, що ми домовилися з розробниками про те, що на базі кожної школи буде створена робоча група за участю вчителів інформатики і учнів. Вони матимуть змогу самостійно наповнювати сайт для того, щоб отримати практичні навики роботи з веб-ресурсами», - сказав Матвій Хренов

Новини за темою Новини за темою
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up