«Укрпошта» випустить останню марку про потоплений російський корабель

«Укрпошта» випустить останню марку про потоплений російський корабель

«Укрпошта» випустить останню марку про потоплений російський корабель 23 травня, повідомляє гендиректор Ігор Смілянський.

«23 травня ми святкуємо День морської піхоти України. Так збіглося, що на цей день припадає 40 днів з моменту «трагічної» загибелі російського крейсеру «москва», тож це подвійне свято. Тому саме 23 травня «Укрпошта» випустить марку «Русскій воєнний корабль … всьо!» і почне її продаж.

Марка стане останньою в серії про крейсер «москва» і вийде накладом в 5 мільйонів примірників: це вп'ятеро більше, ніж перша. Продаватимуть її у двох номіналах: для відправлень по Україні та для міжнародних відправлень.

Продаватимуть марку у понад 1500 відділеннях «Укрпошти»: «У перший тиждень мільйон марок спрямують у відділення. Наступного тижня ще мільйон». Ліміт на продаж – 2 блоки по 3 марки одному покупцю, додає Смілянський. 

Ще півтора мільйона марок продаватимуть на п'яти інтернет майданчиках, зокрема міжнародних: «Ліміт той же самий: 2 блоки на замовлення».

Оголосити деталі продажу планують ввечері 22 травня: «Не треба одразу займати черги, час продажу та всі деталі ми оголосимо завчасно на наших сторінках та на моєму фейсбуці і Telegram-каналі ввечері 22 травня».

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі

keyboard_arrow_up