Квартира для учасника АТО: приміщення ВЖРЕПУ №14 влада віддала під житло військовому

Квартира для учасника АТО: приміщення ВЖРЕПУ №14 влада віддала під житло військовому

30 січня 2019 року виконавчий комітет Житомирської міськради погодив рішення щодо реконструкції частини приміщення ВЖРЕПУ №14 по вул. Всеволода Петріва, 5 під помешкання для військового.

Міська влада планує з цього нежитлового приміщення зробити двокімнатну квартиру для учасника ООС.

“До нас звернувся підполковник, учасник АТО, Щербина Святослав Анатолійович, який має 4 нагороди, орден Богдана Хмельницького, три відзнаки. Проживає він у гуртожитку на 20 кв. м., живе там з дружиною і двома дітьми. Ми пропонуємо надати йому цим рішенням дозвіл на виготовлення проектно-кошторисної документації”, - розповів заступник начальника управління житлового господарства Андрій Оніщенко.

В результаті, виконком дозволив виготовити проектно-кошторисну документацію на реконструкцію нежитлового приміщення.

Довідково: Щербина Святослав Анатолійович - підполковник Збройних сил України. В 2015—2017 роках — командир 199-го навчального центру ДШВ. Отримав нагороди За особистий внесок у зміцнення обороноздатності Української держави, мужність, самовідданість і високий професіоналізм, виявлені під час виконання військового обов'язку, та з нагоди Дня Збройних Сил України нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня (2.12.2016).

Анастасія Ліберман

Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up