У житомирському електротранспорті хочуть підвищити вартість проїзду

У міській раді сьогодні, 11 серпня, відбулись громадські обговоренння з приводу підвищення проїзду в електротранспорті міста з двох до трьох гривень. 

У житомирському електротранспорті хочуть підвищити вартість проїзду

В трамвайно-тролейбусному управлінні переконані, що врахувавши усі витрати, тариф взагалі повинен становити 4 грн. 5 коп., втім  вони згодні возити пасажирів в електротранспорті і за 3 гривні. Зростання пов’язують з підвищенням мінімальної заробітної плати, зростанням витрат  на електроенергію, а також перевезенням пільговиків. Адже вже два роки держава не відшкодовує коштів за перевезення пільгових категорій громадян – наголошує керівництво ТТУ.

Також підвищуючи тариф на проїзд, планують підняти заробітну плату водіям, яких і так бракує на підприємстві.

«Кошти, отримані підприємством внаслідок зміни ціни на проїзд, ми плануємо цільово направити саме на підвищення зарплати водіям, тим самим мотивуючи більше людей йти навчатись на цю професію та повертатись на підприємство тих, хто працює в інших містах», - наголосив заступник міського голови Дмитро Ткачук.

Нагадуємо, виконком переглядатиме рішення про вартість проїзду в електротранспорті на наступному засіданні виконавчого комітету міської ради, яке відбудеться 16 серпня.

Алла Гетьман

 

Коментарі
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up