У Житомирській ЗОШ № 32 пройшов день цивільного захисту

25 квітня під звуки сирен на подвір’я Житомирської ЗОШ № 32 прибув пожежний автомобіль.

У Житомирській ЗОШ № 32 пройшов день цивільного захисту

Учні зацікавлено виглядали з вікон класів аби побачити, що ж відбувається на подвір’ї їхнього навчального закладу. Через кілька хвилин у школі прозвучав довгий дзвінок та почалась евакуація людей з приміщення. Так розпочався День цивільного захисту в школі, - повідомляє управління ДСНС України у Житомирській області.

Усіх учнів вишикували на лінійку, де директор навчального закладу пояснила, що в школі сталась умовна надзвичайна подія. Аби знати як діяти у разі виникнення подібних ситуацій керівництво запросило спеціалізовані служби навчити цьому підростаюче покоління.

Шкільне подвір’я розділили на 4 умовні майданчики. На першому з них дітвора могла ознайомитись з роботою піротехніків ДСНС. Школярі побачили справжні боєприпаси та спорядження, яке рятувальники використовують у своїй повсякденній діяльності. Діти приміряли на себе бронежилети та каски, в яких піротехніки знищують боєприпаси часів минулих війн, а також дізнались як поводитись з підозрілими знахідками.

Другий майданчик під назвою «Вогнеборці» рятувальники підготували аби ближче познайомити підростаюче покоління зі своєю повсякденною діяльністю. Біля пожежного авто вогнеборці ознайомили дітей з його будовою, розповіли як ліквідовують пожежі та дали приміряти своє спорядження. Учні навчились користуватися і вогнегасником.

Крім того свій майданчик підготували фахівці регіональної газової компанії «Житомиргаз», а також представники Житомирської аварійно-рятувальної служби на воді.

Завершенням заходу стало гасіння умовної пожежі на території школи. Вогнеборці, ніби в умовах реальної надзвичайної події – виїхали, здійснили бойове розгортання та оперативно упорались із вогняною стихією. Допомагали їм гасити полум’я і школярі.

Цього дня близько 300 учнів змогли не лише в теорії, а й на практиці ознайомитись з бойовими буднями фахівців спеціалізованих служб. Найважливіше, що школярі не лише весело провели час, а й отримали життєво необхідні знання. В умовах сьогодення вони їм не завадять.

 

 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up