У Житомирське водосховище вселять 7 тонн риби

У Житомирське водосховище вселять 7 тонн риби

18-19 листопада 2019 року буде проведено зариблення Житомирського водосховища згідно науково-біологічного обґрунтування (НБО), розробленого на замовлення Житомирського рибоохоронного патруля.

Про це повідомляє Житомирський рибоохоронний патруль.

Це резонансна подія для жителів регіону! Нагадаємо, що восени 2018 року та навесні 2019 року за рахунок коштів районного, міського та обласного бюджетів до водосховища було вселено близько 15 тонн рослиноїдних видів риб.

Із обласного фонду охорони навколишнього природного середовища цього року були виділені кошти для продовження робіт з біологічної меліорації водосховища (190 тис. грн).

Зарибок буде доставлено з риборозплідного господарства, яке розташоване у с. Пустоварівка Сквирського району київської області.

У водойму планується вселити водні біоресурси у такій кількості: товстолоб – 6 080 кг, білий амур – 950 кг. Середня вага одного малька становитиме близько 300 грамів (дволітка).

Захід відбудеться орієнтовно о 15 годині (точний час буде повідомлено додатково) за адресою: пров. Гуйвинський, 6, м. Житомир.

Контроль за процесом вселення риби здійснюватимуть представники рибоохоронного патруля Житомирщини.

«Вселення водних біоресурсів у Житомирське водосховище має важливе суспільне значення для нашого регіону. Дана водойма використовується для рекреаційних цілей, любительського і спортивного рибальства. Шляхом вселення рослиноїдних видів риб буде проведено біологічну меліорацію водойми. Завдяки цьому покращиться екологічний стан водосховища, зменшитсья цвітіння води у весняно-літній період», - заявив в.о. начальника Житомирського рибоохоронного патруля Ігор Чернілевський.

Запрошуємо жителів та гостей міста, представників громадських організацій та ЗМІ долучитися до акції!

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up