У Житомирі з’явиться суперсучасний ЦНАП

У Житомирі з’явиться суперсучасний ЦНАП

Адміністративні послуги мають бути доступними. Найкраще цю доступність забезпечують центри надання адміністративних послуг - ЦНАПи, коли всі послуги надаються в одному центрі за принципом «єдиного вікна». Це швидко та зручно.

Розпочати роботи з будівництва планується цьогоріч, передбачивши фінансування – 21 млн грн з державного, обласного та місцевого бюджетів. У планах - закінчити будівництво за 2 роки, інформує прес-служба облдержадміністрації.

Це буде установа нового зразка із потужними фронт-офісом, у якому працюватимуть 70 осіб, та бек-офісом, де працюватиме 80 осіб. Установа надаватиме весь спектр адміністративних послуг, у тому числі послуги пенсійного фонду, сервісного центру, міграційної служби, управління юстиції, центру зайнятості, фіскальної служби, національної поліції та ін.

Головна перевага такого регіонального ЦНАПу – створення на його базі нового культурного простору. Тут можна буде не тільки подати документи чи отримати довідки без черги, а й попити кави, почитати новини у Free Wifi-зоні, залишити дітей погратися у дитячій кімнаті. Будівля передбачає створення багатофункціонального простору із робочими зонами та зонами відпочинку. Очікуємо, що кількість наданих адміністративних послуг зросте як мінімум у 3 рази.

0
0
0
0
Популярне у Житомирі Популярне у Житомирі
Запасаємося водою: у Житомирі  на вихідні обмежать водопостачання Запасаємося водою: у Житомирі на вихідні обмежать водопостачання
Новини за темою Новини за темою
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up