У Житомирі відбувся перший книжковий форум «ДієСлово»

У п’ятницю, 10 березня, в приміщенні обласної телерадіокомпанії відбулося відкриття першого житомирського книжкового форуму. До уваги відвідувачів було представлено сучасні видавництва. Усі охочі могли побачити книжкові новинки та придбати їх «за ціною виробника».

 

У Житомирі відбувся перший книжковий форум «ДієСлово»

Урочисте відкриття розпочалося з творчої зустрічі з лауреатом Національно премії імені Тараса Шевченка В’ячеславом Медведем. Сам письменник не часто відвідує Житомир, тому на час проходження форуму радо спілкувався з усіма бажаючими.

На заході було представлено такі видавництва: «Карпатська вежа», «Апріорі», «Час майстрів», «Теза», «Веселка», «Волинь», «Видавництво старого лева» та інші. Також презентували студентські роботи своїх випускників кафедра видавничої справи, редагування, основ журналістики та філології ЖДУ імені Івана Франка.

За словами співорганізатора форуму Божени Михалець, книги – це наше все, тому важливо, що нарешті книжковий форум є і у Житомирі.

Присутні могли спробувати розфарбувати банер, який був доступний для усіх бажаючих.

За три дні форуму усі мали змогу відвідати творчі зустрічі з письменниками та побувати на «круглих столах». Дізнатися про створення творів та чим живуть сучасні автори. Форум відвідали сучасні українські письменники, серед яких брати Капранови, Леся Мудрак та інші. «Родзинкою» триденного заходу став перший в Україні музей Шаржів сучасної української літератури.

Жанна Беркута
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up