У Житомирі пройшов дебатний турнір із політичних реформ

У Житомирі пройшов дебатний турнір із політичних реформ

В приміщенні Житомирського національного агроекологічного університету 17 квітня 2019 року пройшли відбіркові дебатні ігри серед активної молоді міста Житомира та студентів ВНЗ, які визначили переможців, що представлятимуть Житомир на Національному дебатному турнірі у м. Києві у травні цього року.

Інтелектуальні битви відбувались за британським форматом на теми:
- Ця палата має прийняти виборчу реформу у 2019 році;
- Ця палата має забезпечити прозорі вибори у 2019 році;
- Ця палата має покращити державне фінансування політичних партій;
- Ця палата повинна брати на себе відповідальність за виконання передвиборчих програм кандидатами.
Турнір був націлений на підвищення політичної просвіти та свідомості молоді шляхом залучення її до дискусії про політичні реформи та розвитку інтелектуальних здібностей, ерудиції та критичного мислення. Безперечно, всі учасники отримали шалене задоволення від процесу підготовки до дебатів та самого турніру. Нереальна атмосфера, чудові люди, важливий досвід. Умієш красиво говорити, можеш відстояти власну думку та переконати опонента? - Тоді спробуй себе на черговому дебатному турнірі!

 

Команда переможців у м. Житомир отримала кубок, інші цінні призи  та поїздку на Національний дебатний турнір, що відбудеться у м. Києві. У фінальній грі зійдуться переможці з різних куточків України, які боротимуться та змагатимуться за перемогу і головний приз!

 

Примітка. Всеукраїнська ініціатива «Активна Громада» - об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у вирішенні місцевих проблем. Ініціатива створена в рамках діяльності Інституту «Республіка». Проект «Активна Громада: Право Вибору» впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) за фінансової підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Руслан Мороз

Новини за темою Новини за темою
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up