У Житомирі продовжує працювати пункт обігріву для бездомних людей

У Житомирі продовжує працювати пункт обігріву для бездомних людей

Пункт обігріву розпочав свою роботу ще в грудні та працює досі.

У зв’язку із погіршенням погодних умов та наближенням сильних морозів до -10, важливо пам’ятати про бездомних людей та вчасно забезпечити їх доступом до теплого приміщення, зимовим одягом та гарячою їжею.

У Житомирському районному управлінні ГУ ДСНС розповіли, що на території міста функціонує лише один пункт обігріву на базі Відокремленого підрозділу ЖОГО «Милосердя» «Комплексний заклад соціального захисту для осіб, що потрапили в складні життєві обставини» за адресою: провулок 1-й Іподромний, 15-а, контактний телефон: 093-264-65-46, 098-398-34-87.

Пункт обігріву у приміщенні даного Центру забезпечує гарячими напоями та харчуванням. Також, за потреби, бездомні люди можуть скористатися санітарно-гігієнічними послугами та отримати зимовий одяг, взуття. Працівники, які чергують у пункті обігріву, взаємодіють із закладами охорони здоров’я, представниками патрульної поліції міста.

Якщо у вас є можливість та бажання допомогти, приносьте до Центру вживані речі у вигляді одягу або взуття, постільної білизни, продукти харчування, консервація, домашні закрутки, ліки.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі

keyboard_arrow_up