У Житомирі презентували антикорупційну карту ремонтів

У Житомирі презентували антикорупційну карту ремонтів

Команда «Антикорупційного штабу» 15 травня 2019 року в Житомирі, у приміщенні «Gnatyuk Art-center», провела презентацію свого онлайн-проекту «Антикорупційна карта ремонтів».

На презентації були присутні представники медіа, місцевої влади та громадські активісти. Керівниця проекту Юлія Гречка розповіла про історію «Антикорупційного штабу», про всі діджитал-проекти та створення інноваційного ресурсу «Антикорупційна карта ремонтів».

«Кожен може перевірити та проконтролювати, як використовуються бюджетні кошти», – зазначила Юлія Гречка.

Учасники заходу побачили, як саме можна легко і просто контролювати мільйони гривень, які щороку виділяються місцевою владою на оновлення інфраструктури і модернізацію українських міст.

Аналітик ГО «Антикорупційний штаб» Ілля Кротенко показав, як користуватися ресурсом в режимі он-лайн, розповів про нюанси роботи з інформацією та приклади успішних проектів, які були здійснені командою «Антикорупційного штабу».

Учасники заходу побачили, наскільки швидко можна знайти об'єкти ремонту, які їх цікавлять, побачити розмір їх фінансування і терміни виконання робіт. Також було розкрито, як саме експерти «Антикорупційного штабу» перевіряють, чи виконаний ремонт належним чином, і як, у разі необхідності, звертаються до контролюючих або правоохоронних органів.

Довідково:

«Антикорупційний штаб» – громадська організація, створена влітку 2014 року. ГО «Антикорупційний штаб» розробляє цифрові інструменти, які підвищують спроможність громадян контролювати прозорість та ефективність роботи органів місцевої влади. Метою «Антикорупційного штабу» є виявлення та протидія корупційним схемам, розкраданням бюджету і ресурсів громади та інших корупційних порушень можновладців чи підрядних компаній.

Руслан Мороз

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up