У Житомирі подробиці реконструкції систем водопостачання під грифом "секретно"

У Житомирі подробиці реконструкції систем водопостачання під грифом "секретно"

"Житомирводоканал" відмовляється ділитися подробицями договору про виділення кредиту на реконструкцію систем водопостачання. Засекречені й точна сума, і відсотки, і можливі додаткові витрати, які понесе місто.

Про це повідомляє ГО "Антикорупційний рух Житомирщини" на своїй сторінці у facebook.

"Наша організація існує вже понад два роки. За весь цей час ми зробили більше тисячі інформаційних запитів, надіслали листів, звернень та заяв про злочин. За матеріалами наших розслідувань відкрито не одне кримінальне провадження.
Проте на пальцях можна порахувати відповіді від комунального підприємства «Житомирводоканал» де б не було зазначено, що запитувана інформація містить комерційну таємницю: починаючи від заробітної плати працівників та директора, закінчуючи угодами про надання певних послуг іншими підприємствами.

Цього разу водоканал відмовив нам у наданні копії договору зі Світовим банком про виділення кредиту на реконструкцію систем водопостачання. Пишуть, що у договорі визначено норму щодо нерозголошення інформації викладеної у ньому. Проте ж кредит повертати житомирянам! Під грифом «секретно» і точна сума, і відсотки, і можливі додаткові витрати, які понесе місто. Довіряти на слово міському голову, або тим більше директору водоканалу – не можна. Усі вже в цьому впевнилися.

Тож чому приховують документи? Що такого може містити кредитний договір, що його бояться показати житомирянам? І що чекає нас, коли прийде час повертати кошти?", — йдеться у повідомлені Антикорупційного руху Житомирщини.

 

0
0
0
0
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up