У Житомирі побудують Льодову арену

У Житомирі побудують Льодову арену

Льодову арену хочуть  збудувати за адресою: вул. Чуднівська, 101 - А.

Про це йшлося під час сесії міської ради,- повідомляє пресслужба відомства.

Кошти у сумі 500 тис. грн на виготовлення проєктно-кошторисної документації  передбачили у міській цільовій Програмі «Будівництво (реконструкція, капітальний ремонт)» об’єктів комунальної власності Житомирської  міської об’єднаної територіальної громади на 2021 – 2023 роки». Також  визначено орієнтовний обсяг фінансування  заходу, який складає 150 млн грн.

Житомирський міський голова Сергій Сухомлин зазначив, що з метою розвитку хокею у громаді Житомирська міська рада  планує  долучитися   до Програми розвитку хокейної інфраструктури України в рамках проєкту «Велике будівництво».

«Місце підбирали з точки зору доступності, в основному там будуть займатися діти-хокеїсти. Льодова арена міститиме поле для хокею чи фігурного катання,  трибуни приблизно на 500-600 глядачів. Також 8 роздягалень, спортивні та тренажерні зали, все що необхідно для таких видів спорту. Тому, якщо бюджет України буде проголосований вчасно, то ми очікуємо фінансування вже в наступному році …», - розповів Сергій Сухомлин.

Коментарі (2)
  • Ольга Осадча

    Чудо
  • Maksym Kozynets

    Вже збудували палац спорту

keyboard_arrow_up