У Житомирі підвищили тариф на послугу вивезення побутових відходів

У Житомирі підвищили тариф на послугу вивезення побутових відходів

Таке рішення ухвалили на черговому засіданні виконкому Житомирської міської ради.

Загалом тариф зросте на 60-115%. Для населення багатоквартирних будинків, які обслуговує КАТП 0628, вивезення сміття коштуватиме 15,14 грн на 1 особу в місяць, для приватного сектору - 16,47 та 16,13 грн на 1 особу (контейнерна та безконтейнерна схема).

Тарифи ПП “ВЖРЕП №8” для населення багатоквартирних будинків складатимуть 13,90 грн на 1 особу, для приватного сектору (контейнерна та безконтейнерна схема) - 15,12 та 13,92 грн на одну особу відповідно. ПП “ВЖРЕП №4” відтепер надаватиме послуги за наступним тарифом: для населення багатоквартирних будинків - 15,11 грн на 1 особу, приватний сектор - (контейнерна та безконтейнерна схема) - 16,44 та 14,57 грн на 1 особу.

“Тариф зростає на 66%, бо зросла заробітна плата, вартість палива, змінилися норми накопичення сміття. До того ж, у новий тариф вже закладений вивіз крупногабаритного сміття. Тариф для населення буде 16,15 грн, а було 8 грн. Тобто, вартість зросте на 100%, але хочу відмітити, що наші тарифи нижчі, ніж середні по всій країні. До прикладу, у Малині вже давно обслуговування коштує 30 грн.”, - зауважив директор ПП “ВЖРЕП №4” Володимир Тичина.

Член виконкому Руслан Годований, звертаючись до колег, зазначив, що аби підприємство мало змогу надалі надавати якісні послуги житомирянам, міська рада має підтримати дане рішення.

“Якщо ми хочемо, щоб місто було чистим, щоб вчасно прибиралось, ми повинні підняти тариф. Я пропоную не відкладати зараз з цим рішенням, усі служби погодили ці нові тарифи. Ми маємо дати можливість людям працювати, купувати нові контейнери, лагодити техніку, тому пропоную підтримати це рішення”, - сказав Руслан Годований.

Член виконкому Світлана Півоварова, яка керує приватним ЖЕКом №8, зазначила, що тариф її підприємства не переглядався ще з 2012 року, через це зарплатня працівників складає  1 тис. 300 грн.

“Якщо ми залишимо тарифи на цьому рівні, якій є, то я не знаю, де ми знайдемо ще 2 тис. 500 грн., щоб платити нашим працівникам хоча б мінімалку. Підприємство просто стане збитковим”, - резюмувала Світлана Півоварова.

В результаті, члени виконкому більшістю голосів ухвалили нові тарифи на вивезення побутових відходів для двох приватних ЖЕКів та КАТП-0628.

Анастасія Ліберман

Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Коментарі (3)
  • Sergey Zaytsev

    Кто там рассказывает,  какой в Житомире инноватор мэр,получите первое подорожание!
  • Alex Vikar

    Перший пішов ,давай далі ,ЩЕ ЩО КОЛИ І НА СКІКИ .

    Alex Vikar reply Alex Vikar

    Потрібно в доларах
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up