У Житомирі на військовому кладовищі вшанували пам’ять земляків - учасників Другої світової війни

У Житомирі на військовому кладовищі вшанували пам’ять земляків - учасників Другої світової війни

З метою гідного вшанування подвигу Українського народу в Другій світовій війні, увічнення пам’яті про загиблих воїнів у травні щороку в нашому місті, як і по всій країні, традиційно проходять меморіальні заходи до Дня пам’яті та примирення.

7 травня на військовому кладовищі Корольовського району відбувся мітинг-реквієм та урочисте покладання квітів до поховань учасників ІІ світової війни, - повідомляє прес-служба міськради. У меморіальному заході взяли участь: представники влади,  громадських організацій, активісти ветеранського руху, духовенство, військовослужбовці, учасники АТО/ООС, ЗМІ.

У своїх виступах учасники мітингу-реквієму наголошували на важливості збереження історичної пам’яті, поваги та вдячності тим, хто у трагічні часи ІІ світової війни ціню власного життя та здоров’я захистив рідну землю, та закликали до миру, єднання та згуртованості заради майбутнього Української держави.  

Хвилиною мовчання під трикратний залп салютної групи учасники мітингу-реквієму вшанували пам’ять загиблих в роки Другої світової війни. Після  заупокійного молебню, який відслужили представники Ради християнських церков Житомира і Житомирської області, учасники заходу поклали вінки та квіти на могили воїнів – учасників ІІ світової війни.    

Захід завершився урочистим проходженням роти Почесної варти. 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up