У Житомирі головам ОСББ презентували програму «ВідновиДІМ»

У Житомирі головам ОСББ презентували програму «ВідновиДІМ»

Нещодавно в міській раді відбулася нарада з головами правлінь ОСББ, будинки яких постраждали внаслідок військової агресії російської федерації.

Обговорено новостворену Програму «ВідновиДІМ», метою якої є фінансування будівельних робіт з відновлення житлових будівель (ОСББ), пошкоджених внаслідок військової агресії проти України.

Учасники Програми: ОСББ, що створені та діють відповідно до Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку».

«Фонд за Програмою надає її учасникам фінансування у формі гранту, який виплачується на безоплатній та безповоротній основі в розмірі 100% вартості понесених витрат відповідно до критеріїв програми», - зауважив заступник міського голови Сергій Кондратюк.  

Поки що, у програмі можуть взяти участь лише ОСББ, які розташовані на території Житомирської, Київської, Сумської та Чернігівської областей.

«Заходи, які відшкодовує програма – це заміна або ремонт пошкоджених блоків віконних або/та блоків балконних дверей, вітражів тощо, зовнішніх і внутрішніх тамбурних дверей; ремонт пошкоджень фасадів будівлі, ремонт пошкоджень конструкцій даху / покриття будівлі,ремонт пошкодженого обладнання дахових котелень та інженерних мереж (опалення, водопостачання, каналізації, газопостачання, електричних мереж)» - поінформував начальник управління муніципального розвитку міської ради Артем Ражев.

В нараді взяла участь регіональна радниця Програми підтримки Фонду енергоефективності IFC Оксана Рафальська, яка ознайомила із детальним переліком документів ОСББ в межах участі Програми «ВідновиДІМ» та порядок їх подання.

Додаткова інформація про програму «ВідновиДІМ» - на сайті ДУ «Фонд енергоефективності»: https://cutt.ly/l1TlW2j.

У разі виникнення додаткових запитань звертайтесь до управління муніципального розвитку Житомирської міської ради за телефоном: 48-12-00.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі

keyboard_arrow_up