У прибережно-захисній смузі річки Кам’янка в Житомирі виявили несанкціоноване звалище

У прибережно-захисній смузі річки Кам’янка в Житомирі виявили несанкціоноване звалище

Про це повідомила Державна екологічна інспекція Поліського округу.

Екологи під час здійснення рейдових заходів в місті Житомир виявили несанкціоноване звалище відходів в прибережно-захисній смузі річки Кам’янка.

Неодноразово повідомляли, що відповідно до ст. 46 Закону України «Про охорону земель» та ст. 33 Закону України «Про відходи», забороняється несанкціоноване скидання і розміщення відходів, у тому числі побутових, на території міст та інших населених пунктів, на територіях природно-заповідного фонду, на землях природоохоронного, оздоровчого, рекреаційного та історико-культурного призначення, в межах водоохоронних зон та зон санітарної охорони водних об’єктів, в інших місцях, що можуть створювати небезпеку для навколишнього природного середовища та здоров’я людини.

В черговий раз Інспекцією скеровано вимогу до Житомирської міської ради з метою розгляду виявленого державними інспекторами факту розміщення несанкціонованого звалища відходів по вулиці Набережна Під Скелями на засіданні постійно діючої комісії з питань поводження з безхазяйними відходами та вжиття невідкладних заходів з його ліквідацією.

За невиконання законних розпоряджень (вимог) Державної екологічної інспекції Поліського округу передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу.

 

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі (1)
  • Федор Ганцалев

    Там валяються квитанції , упаковки з НП . чекі ... господаря цього добра .

keyboard_arrow_up