У поточному році фахівці Держгеокадастру Житомирщини надали близько 150 тис. адміністративних послуг

У поточному році фахівці Держгеокадастру Житомирщини надали близько 150 тис. адміністративних послуг

Упродовж 2021 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області надали громадянам та юридичним особам 147 876 адміністративних послуг.

На безоплатній основі надано 118 653 адмінпослуиг, з них найбільше послуг стосувалися видачі витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки (57 603) та державної реєстрації земельної ділянки з видачею витягу з Державного земельного кадастру (36 142).

За 29 223 платні адмінпослуги до місцевих бюджетів Житомирської області надійшло 3,4 млн грн. Найбільші надходження отримали за видачу витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку (2,9 млн грн) та за виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру, яка була допущена не з вини органу, що здійснює його ведення (297,8 тис. грн).

 Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами Центрів на Єдиному державному порталі адміністративних послуг.

Хочете отримувати новини першими – приєднуйтеся до нас у соцмережах

Коментарі

keyboard_arrow_up