У Попільнянському районі селяни знайшли 3 артилерійські снаряди під час збирання грибів

У Попільнянському районі селяни знайшли 3 артилерійські снаряди під час збирання грибів

У середу, 16 серпня, група піротехнічних робіт Управління ДСНС Житомирщини знищила 6 вибухонебезпечних предметів часів минулих війн, знайдених напередодні. Про це повідомляє прес-служба У ДСНС в Житомирській області. 

Так, в с. Сингаївка Бердичівського району місцевий житель, проводячи земляні роботи у своєму домоволодінні, натрапив на боєприпас. Фахівці ДСНС ідентифікували знахідку як ручна граната.

А в с. Кам’янка Попільнянського району місцеві жителі, під час збирання грибів у лісі, помітили вибухонебезпечні предмети у хащах. Знахідками виявилися 3 артилерійські снаряди калібром 76 мм.

Крім того, ще одне подібне повідомлення надійшло із с. Білки того ж району. Селяни, випасаючи худобу на полі, що за межами населеного пункту, натрапили на ще 2 артилерійські снаряди калібром 120 мм.

Всі боєприпаси часів минулих війн.

Рятувальники вкотре нагадують: помітивши вибухонебезпечний предмет або щось зовні схоже на нього – негайно телефонуйте за номером «101». Не випробовуйте долю – не чіпайте його! В жодному разі не можна розбирати чи розпилювати боєприпаси. Самостійно не переносьте та не перекочуйте їх з місця на місце. Не збирайте та не здавайте такі предмети в металобрухт. Убезпечте від біди себе та своє оточення!

0
0
0
0
Популярне у Житомирі Популярне у Житомирі
Програма «Креативна Європа»: досягнення та перспективи Програма «Креативна Європа»: досягнення та перспективи
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up