У Новогуйвинській дитячо-юнацькій спортивній школі проведуть перевірку

У Новогуйвинській дитячо-юнацькій спортивній школі проведуть перевірку

У перший день весни члени Громадської ради при Житомирській РДА розглянули ряд звернень, зокрема у галузі освіти.

Як повідомив член громадської ради Олег Рябий, до них надійшло звернення, в якому йдеться, що діяльність КУ «Новогуйвинська дитячо-юнацька спортивна школа» здійснюється не на належному рівні.

 

«Новогуйвинська  спортивна школа, дітки займаються, ніби все добре. Однак надійшло звернення, що тренери скаржаться, що є заборгованість по заробітній платі, хоча говорили з фінуправлінням, то школа профінансована на 100%. Друге — є скарги від батьків, що тренер дозволяє собі з'являтися в нетверезому стані, і прикрим є те, що в закладі на сьогоднішній день є "мертві душі", а саме інструктори, які рахуються тренерами. Я був там і бачив своїми очима, що біля більярду, де ходять дітки по 5 років, такий запах цигарок, що неможливо зайти. Це говорить про одне, що керівник там однозначно не на своєму місці», - розповів член Громадської ради Олег Рябий.

За словами Олега Рябого, пропозиція наступна — створити комісію, яка перевірить діяльність КУ «Новогуйвинська дитячо-юнацька спортивна школа» Житомирської районної ради.

«Пропозиція наступна — створити комісію, хто бажає, нехай долучається, друге — підготуємо листа до районної ради, щоб вони також підключилися, бо це їх відповідальність, ну і якщо там підтвердиться, що там дійсно "мертві душі", то потрібно писати листа до правоохоронних органів. Можливо, там все чудово, але таке звернення є, тому потрібно все це перевірити», - наголосив Олег Рябий.

Зрештою, члени Громадської ради прийняли наступне рішення — створити робочу групу, яка перевірить діяльність даної комунальної установи в смт Новогуйвинське.

Алла Гетьман

0
0
0
0
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up