У місті монтують новий фонтан за 401 тис. гривень

У місті монтують новий фонтан за 401 тис. гривень

У сквері на вул. Лятошинського продовжується зведення фонтану «Лотос Небесної Сотні».  Нагадаємо, що проєкт створюється в рамках програми бюждету участі.

Автором задумки фонтану в сквері стала Аліса Скворцова, котра таким чином вирішила продемонструвати власну небайдужість до поліпшення благоустрою міста: «Проєкт стане родзинкою існуючого просторового та ландшафтного рішення. Декоративний фонтан створить особливий затишок та мікроклімат у сквері. Лотос утворюється з людських долоней та несе ідею людяності та взаємопідтримки. Природність поєднання лотосу, води та каміння робить його унікальним місцем для відпочинку, позитивно впливає на нервову систему звуками падаючої води. Цей фонтан стане унікальною пам'яткою, яка буде привертати увагу не тільки місцевих мешканців, а й служитиме туристичною принадою для гостей міста», - зазначає авторка проєкту.

Цінову політику проєкту, а також дату його реалізації офіційно повідомив начальник управління капітального  будівництва В`ячеслав Глазунов: «Орієнтовна ціна фонтану 401 тис. гривень. Сам лотос буде складатися із людських долонь, котрі формуватимуть квітку. За словами автора, з яким я спілкувався вчора, квітка буде готова вже за тиждень. Одразу як закінчиться інсталяція квітки, наш підрядник підключить усі комунікації», - повідомив Глазунов.

Зазначимо, що підрядником виступає ПП «Прогресбуд», а проєктантом фонтану стало ТОВ «Астерія +». Урочисте відкриття фонтану, за словами пана Глазунова, варто очікувати вже наступного року.

Ірина Хоцька

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up