У міськраді визначили переможців Бюджету участі

У міськраді визначили переможців Бюджету участі

Пристрасті навколо бюджету участі-2018 вирували серйозні, і от нарешті досягнуто результату: на сайті міськради оприлюднено розпорядження міського голови "Про затвердження переліку проектів-переможців бюджету участі м.Житомира на 2019 рік".

У розпорядженні рекомендується виконавчим органам міської ради включити проекти, що перемогли у загальноміському голосуванні бюджету участі 2018 року до міських цільових програм на 2019 рік.

Переможцями визнані 8 великих та 11 малих проектів. Серед великих проектів зокрема "Каскадні сходи до річки Кам'янки" (автор Валерій Онопрієнко) з бюджетом 1 млн 500 тис. грн; "Зелений лабіринт" (автор Володимир Дяченко) з бюджетом 1 млн 435 тис. грн; "Футбол для всіх на Мар'янівці" (автор Олена Ничипорчук) з бюджетом 1 млн 499 тис. грн та нові атракціони для міського парку (автор - Матвій Хренов) за 950 тис. грн.

З решкою проектів, які визнані переможцями, можна ознайомитись тут.

Нагадаємо, 18 жовтня 2018 року відбулося засідання Координаційної ради з питань бюджету участі, на якій були визначені переможці, але згодом Сергій Сухомлин наклав вето на це рішення у зв'язку з скандалом, що виник під час голосування.

6 грудня у міській раді відбулося засідання конкурсної комісії щодо обрання нових членів Координаційної ради з питань бюджету участі.
 

1
0
0
0
Популярне у Житомирі Популярне у Житомирі
Родина "Спартак": хто з близьких чиновників заробляє на реконструкції міського стадіону Родина "Спартак": хто з близьких чиновників заробляє на реконструкції міського стадіону
Новини за темою Новини за темою
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up