У мирний час жителя Новоград-Волинського району засудили за ухилення від мобілізації

У мирний час жителя Новоград-Волинського району засудили за ухилення від мобілізації
Вироком Новоград-Волинського міськрайонного суду Житомирської області від 22 грудня 2015 року за вчинення злочину, передбаченого статтею 336 Кримінального кодексу України, а саме за ухилення від призову за мобілізацією, засуджено мешканця міста Новоград-Волинський.

За скоєне йому призначено покарання у вигляді 2 років позбавлення волі зі звільненням останнього від його реального відбування, встановивши іспитовий строк тривалістю 1 рік. Також засудженого зобов'язано не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу кримінально-виконавчої інспекції та повідомляти її про зміну свого місця проживання чи роботи.

Процесуальне керівництво та підтримання державного обвинувачення в кримінальному провадженні здійснювалось прокурорами Новоград-Волинської місцевої прокуратури Житомирської області.

За повідомленням Першого житомирського

Довідка

«Президент України приймає відповідно до закону рішення про загальну або часткову мобілізацію та введення воєнного стану в Україні або в окремих її місцевостях у разі загрози нападу, небезпеки державній незалежності України», - КУ.

Тобто згідно КУ у разі загрози нападу, небезпеки державній незалежності України Президент зобов’язаний ввести і мобілізацію, і воєнний стан.

Коментарі (1)
  • Анонім

    Козлы бля, с окончанием школы ходил в военкомат и не брали по здоровью и справку на загран паспорт не давали, дотянули пока сынишка не родился, в 25, теперь 27 и они мне повестки шлют, петухи позорные, возможность заработать себе на жизнь за бугром отобрали, так ещё и от государства хер, а теперь резко вспомнили скотобаза,  отдельный привет той корове которая акты подписует в военкомате которая требовала 5000$  за то что бы оформить по здоровью быстро и без комиссии, принципиально направляла во все больнички и по всем врачам сучка!!! Так что нехер за такое судить, ибо в 27 я колыхал уже и армию, и свой военкомат, пол жизни просрали суки
Найчастіше Найчастіше
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up