У минулому році жителі Житомирській області оформили понад 107 тис. біометричних паспортів

У минулому році жителі Житомирській області оформили понад 107 тис. біометричних паспортів

Жителі Житомирської області протягом 2018 року оформили понад 107 тис. 766 біометричних паспортів для того, аби користуватися перевагами безвізу.

Про це розповівперший заступник начальника Управління Державної міграційної служби України у Житомирській області Анатолій Федорчук під час засідання підсумкової колегії, - повідомляє прес-служба ОДА..

«Протягом 2018 року громадяни України оформили 107 тис. 766 біометричних паспортів для виїзду за кордон та 42 тис. 787 паспортів у формі картки. У 2017 році відповідно більше 89 тис. та більше 33 тис. Крім цього, у 2018 році український паспорт поліпшив свій показник у світовому рейтингу паспортів посівши 24 місце», – розповів Анатолій Федорчук.

Загалом власники українського паспорту для виїзду за кордон можуть відвідувати без віз 90 країн світу, а ще в 41-й державі можуть отримати візу після прибуття.

Також він додав, що за 12 місяців 2018 року розглянули та оформили 404 дозволи на імміграцію в Україну, видали 599 посвідок на постійне проживання.

Для того, аби отримати id-картку або біометричний паспорт необхідно звернутися до територіальних підрозділів управління ДМС України у Житомирській області – повний перелік можна переглянути ТУТ.

 

Крім цього, таку ж послугу вже можна отримати у Центрі надання адміністративних послуг, що знаходиться за адресою м. Житомир, вул. Михайлівська, 4.

 

Нагадаємо, запровадження безвізу – це одна з ініціатив Президента України Петра Порошенка.

 

Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up