У лісгоспі на Житомирщині ліси оглядає безпілотник

У Словечанському лісгоспі спостерігати за лісовими масивами тепер лісівникам допомагатиме ще й безпілотник. Про це повідомляє прес-служба Житомирського ОУЛМГ.  

 

У лісгоспі на Житомирщині ліси оглядає безпілотник

«Придбали його у минулому році, - каже директор підприємства Олександр Павлушенко, - і роботи йому вистачає. Саме з його поміччю виявлятимемо вогнища всихань та місця виникнення лісових пожеж».

Нагадаємо, що кілька років тому, на спостережних вежах господарства встановили камери відеонагляду. Таким чином виявлення лісової пожежі можливе на ранній стадії, а дрон допоможе ще й точно визначити місце загоряння. Чим швидше пожежні бійці дістануться до пожежі – тим легші будуть її наслідки.

Непроста ситуація у лісгоспі і зі всиханням хвойних насаджень. Щороку збільшується і площа, і кількість осередків уражених хворобою сосняків. Тож і тут лісівники користуватимуться можливостями безпілотника.

Додамо, що безпілотний літальний апарат – українського виробництва. Ціна його складає 30 тисяч гривень. Освоїли нову для лісівників техніку спеціалісти лісгоспу теж без проблем.

 
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up