У Херсоні з’явилася вулиця Каті Гандзюк

У Херсоні з’явилася вулиця Каті Гандзюк

Сьогодні Херсонська міська рада прийняла рішення переіменувати вулицю Лютеранська, на якій знаходиться херсонська поліція, на ім'я Катерини Гандзюк.

Про це йдеться на сайті Херсонської міськради. За це проголосувала більшість депутатів міської ради. Жодного голосу проти.

“Люди, які саботували справу Каті, тепер кожного дня будуть йти по вулиці її імені.

Люди, які брали участь в покриванні вбивць Каті, кожного дня будуть отримувати документи з її ім'ям в колонтитулі.

Кожного дня ім'я Каті Гандзюк не полишатиме їх. Так і має бути.

Зараз би Катя дуже сміялась від істерик місцевих мусорів та їхніх груп підтримки, які вже наполягають на тому, щоб скасувати рішення міської ради.

Місто, за яке вона вболівала, яке любила, в якому боролась за правду і за яке загинула, тепер має центральну вулицю, названу в її честь.” - прокоментували рішення на сторінці друзів активістки Хто замовив Катю Гандзюк у Facebook.

Раніше друзі Катерини повідомляли, що розпочали координацію зусиль для переіменування вулиць і в інших містах України, тож вулиця Гандзюк у Херсоні - лише перша. 

“Ім'я Каті Гандзюк вже стало символом боротьби активних молодих людей 21 сторіччя проти безкарності та свавілля, символом самовідданого служіння ідеалам правди, честі та гідності.” - писали друзі Катерини.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up