Сьогодні втретє у світі відзначається міжнародний день йоги

Сьогодні втретє у світі відзначається міжнародний день йоги

Йога є безцінним даром давньої традиції Індії. Вона втілює в собі єдність душі і тіла; думки і дії; стриманість і реалізацію своїх можливостей; гармонію між людиною і природою, цілісний підхід до здоров'я і благополуччя. Мова йде не тільки про фізичні вправи, а про набуття почуття єдності з самим собою, з усім світом і природою. Зміна нашого способу життя і вдосконалення свідомості може допомогти нам впоратися з наслідками зміни клімату.

У вересні 2014 року прем’єр-міністр Індії Нарендра Моді звернувся до ООН з пропозицією 21 червня святкувати Міжнародний день йоги.

11 грудня 2014 року Генеральна асамблея ООН у своїй резолюції  проголосила 21 червня Міжнародним днем йоги.

Внесена Індією резолюція була підтримана всіма 175 державами, представленими на Генеральній асамблеї.

21 червня 2015 року в перший Міжнародний день йоги масові практики пройшли в 192 країнах світу. На батьківщині йоги, в Індії, пройшла одночасна йога-сесія, учасниками якої стали 35 тисяч осіб, завдяки чому було встановлено два нових рекорди Гіннеса. По-перше, це була наймасовіша йога-сесія на одній площі, а по-друге - найбагатонаціональніша. Понад 35 тисяч учасників з 84 країн виконували асани на центральній площі столиці Індії. Така ініціатива покликана принести мир і гармонію в життя всіх людей на планеті.

0
0
0
0
Популярне у Житомирі Популярне у Житомирі
Директор «Житомиртеплокомуненерго» та його «скелети в шафі» Директор «Житомиртеплокомуненерго» та його «скелети в шафі»
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up