Що подарувати дитині на День святого Миколая

Що подарувати дитині на День святого Миколая

З року в рік діти з нетерпінням чекають Дня святого Миколая, а батьки ламають голову над тим, чим порадувати свою дитину.

Подарунок традиційний. Це, звичайно ж, солодощі. Саме з цукерок і мармеладу почалася історія цього свята – їх дарували дітям в Німеччині ще в X сторіччі. Пізніше хтось вигадав випікати маленькі медові пряники у вигляді фігурки святого або у формі сердець та зірочок. Їх так і назвали – «миколайчики». Тому сміливо даруйте солодощі своїм дітям, цей подарунок завжди доречний.

Подарунок практичний. Свято це зимове, тому дуже доречним подарунком будуть теплі речі – рукавички, шкарпетки, шапочки, шарфи. А якщо ви покладете в них щось солодке, радості дитини не буде меж.

Подарунок спортивний. Ковзани, лижі, санчата, ключки, шайби – все це буде дуже доречно, адже попереду три місяці сніжної зими.

Подарунок для розумних діток. Книга – найкращий подарунок. А одна з кращих речей, яку ви можете привити вашій дитині – це любов до читання.

Подарунок пізнавальний. Вашій дитині обов’язково сподобається можливість взяти участь в якому-небудь цікавому пізнавальному заході. Зараз можна знайти безліч різноманітних майстер-класів для дітей – від уроків малювання до скелелазіння і верхової їзди. Головне підібрати саме те, що цікавить вашого малюка.

Подарунок тематичний. Конструктори, набори для рукоділля, набори юного перукаря, лікаря або кухаря – всі ці ігри не просто дуже цікаві, але і розвивають у дитини дрібну моторику, а головне – вчать її логічно мислити.

Подарунок розважальний. Це можуть бути квитки в кіно, в цирк, в театр юного глядача, планетарій або в будь-яке інше місце.

Звичайно ж, дуже важливо подарувати своїй дитині на день святого Миколая незабутній подарунок, але ще важливіше – навчити її бути хорошою людиною і вірити у дива.

0
0
0
0
Популярне у Житомирі Популярне у Житомирі
Завод  «Ліктрави» в Житомирі – гарний приклад кращих європейських практик Завод «Ліктрави» в Житомирі – гарний приклад кращих європейських практик
Коментарі (1)
  • Таня Танина

    Интересные варианты - спасибо!
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up