Розвитку бути: у Житомирі відбулася презентація американської програми з  розширення фінансування місцевого бізнесу

Розвитку бути: у Житомирі відбулася презентація американської програми з  розширення фінансування місцевого бізнесу

30 вересня в приміщенні Житомирської міської ради народна артистка України, посол інтернаціонального провайдеру фінансової допомоги бізнесу «IMTD –INTERNATIONAL» в рамках проєкту «Оздоровлення економіки України» Оксана Білозір, розповіла про суть гранту, його загальну вартість та можливості стати наступним, кого профінансують США.

Що це за проєкт?

Програма вищезгаданої організації є спрямованою на розвиток та фінансування, будь-якого бізнесу міста, незалежно від його величини. Загальна сума фінансування сягає 3 мільйонів доларів США, але виділені Америкою кошти будуть надані лише тим фізичним особам,  підприємствам чи організаціям, котрі ставлять перед собою мету розширити кордони та можливості українського бізнесу.

«Ми спрямовані на те, щоб відкривати кордони українському бізнесу там, де цього не може зробити наша країна», - такими словами відкриває виступ з презентацією програми пані Оксана.

Хто потенційно може сподіватися на запропоноване організацією фінансування?

Перш за все, буде перевірятися мотивація індивіда з відкриття бізнесу в місті. Тобто, єдиною мотивацією для започаткування власної справи є загальносуспільна користь, а не бажання наживи. До речі, на сьогоднішній день ми маємо дуже низький відсоток бажаючих започатковувати та займатися власною справою.

«Навіть якщо ви збираєтеся відкривати перукарню – це чудово! Ми готові вам допомогти, але лише у випадку, якщо ви плануєте обслуговувати і малозахищені верстви населення, тобто дійсно потребуюючих цього людей, на волонтерських засадах. Це буде наша спільна міжнародна взаємопорука!», - коментує Білозір.

«Ми гарантуємо вам захищеність!»

Оскільки наша організація є інтегрованою в міжародну систему нагляду поліції за тим, щоб нівелювати можливість рейдерського захоплення бізнесу чи інший негативний вплив з боку сторонніх осіб на відкриття та підтримку відкритого за допомогою гранту бізнесу, буде створено спеціальний центр, що буде наглядати за стабільним функціонуванням справи. До речі, Служба безпеки України також буде «опікуватися» вашим спокоєм та стабільністю грандіозної справи.

Якщо ж ви зацікавленні даною пропозицією, з усіма матеріалами, документами та нюансами проєкту можна ознайомитися на сайті робочої групи оргкомітету: https://imtdint.org/podii/, а також за номером телефону місцевого координатора «IMDT – INTERNATIONAL» Валерія Корченюка: +38(067) 412 6180.

Ірина Хоцька


 

Новини за темою Читайте також
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

17:55 Вночі та вранці 12 листопада очікується туман, - житомирян попереджають про складні погодні умови 17:26 Кримінальний тиждень на Житомирщині 17:00 На черговій сесії облради розглянуть близько 80 питань 16:58 «Артем» – найрозумніше ім’я Житомирщини та інші результати діджитал-олімпіади «На Урок» Від читача 12:29 55 % новобудов в Україні є ризиковими — дослідження 16:35 Начальником КП "Житомирське ТТУ" став Андрій Нечуйвітер 16:23 Завтра усі бажаючі зможуть по телефону поставити питання щодо пенсій 16:19 У Коростенському районі у "чорних" лісорубів вилучили мотоблок, бензопилу та колоди сосни 16:18 У Житомирі хворих на грип поменшало 16:06 У Черняхові після вуличного конфлікту підліток опинився в реанімації: лікарі борються за його життя 16:01 Майже 2 млн грн на «теплі» кредити погодили депутати під час бюджетної комісії 15:40 Більше трьох десятків фактів незаконного обігу наркотиків встановлено протягом тижня 15:20 Житомирянам до 1 травня 2020 року необхідно обрати модель договірних відносин з водоканалом 15:00 Розмітці – бути! 14:39 У Ємільчинському районі "гастролювали" заїжджі крадії 14:19 Інформацію про всі ремонти, які відбуваються в Житомирській ОТГ, можна дізнатися з антикорупційної карти ремонтів 14:00 На Олевщині поліцейські вилучили автомобіль та знаряддя нелегальних бурштиношукачів 12:36 Погодна картина нового тижня: сильний вітер, помірне тепло, місцями дощі 12:22 Розпочато реєстрацію громадськості для присутності на черговій 28-й сесії обласної ради 12:05 Прокуратура не пов’язує вбивство відомого адвоката з його професійною діяльністю
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up