Ремонт дороги по вулиці Параджанова та громадська вбиральня в районі Корбутівки: нові актуальні петиції від житомирян

Ремонт дороги по вулиці Параджанова та громадська вбиральня в районі Корбутівки: нові актуальні петиції від житомирян

Журналісти «20 хвилин» продовжують моніторити електронні документи, подані містянами на розгляд місцевій владі.

Громадська вбиральня в районі Корбутівки

Житомиряни просять місцеву владу встановити громадську вбиральню біля зупинки «Водоканал». Дане електронне прохання опублікували на онлайн-порталі петицій 20 лютого. Автор документа Олена Хромова пише, що в провулку біля КП «Житомирводоканал» вже «облаштували» вбиральню під відкритим небом, адже іншого варіанту у громадян немає.

«Велика кількість людей, які на вихідні виїздять з міста, поки чекають свій автобус, дуже часто задаються питанням, куди сходити до туалету! А його немає ніякого взагалі! Питання це давно цікавить також мешканців прилеглих будинків. Через те, що немає туалету на самій зупинці, люди йдуть у найближчий провулок навпроти і влаштовують туалет там! Допоможіть вирішити цю проблему», – йдеться в тексті електронного подання.

Ремонт світлофора на перехресті вулиць Покровської та Степана Бандери

Житомирянин просить владу відремонтувати світлофор задля безпечного та регульованого пішохідного переходу.

«Прохання відремонтувати світлофор на перехресті вулиць Покровської та Степана Бандери. Кожного дня в нашому місті все більше автомобілів, і перейти вулицю дедалі стає вже важче і важче. Дуже рідко хтось зупиняється, щоб пропустити пішоходів, тому перейти вулицю з дитиною або літній особі дуже важко. Велике прохання до міської влади прийняти всі можливі рішення, щоб відремонтувати світлофор та наладити безпечний, регульований пішохідний перехід», – пише автор петиції Артем Білеуш.

Ремонт дороги на вулиці Параджанова

До Житомирської міської ради надійшла петиція з проханням відремонтувати дорожнє покриття по вул. Параджанова, адже дорога там в жахливому стані, нарікає автор електронного документа Олег Шапчук.

«Шановні жителі міста, прохання проголосувати за дану петицію. Кожного дня, проїжджаючи по вулиці Параджанова (колишня Баранова), я задаюсь одним питанням: навіщо було перед зимою знімати асфальт, якщо на його місце ніхто не думає класти новий? Хто буде оплачувати ремонт автомобіля простого житомирянина? Відремонтуйте дорогу!» – йдеться в електронній петиції.

Для того, щоб звернення розглянули уповноважені органи Житомирської міської ради, воно повинно набрати не менш ніж 250 підписів із позначкою «за» впродовж трьох місяців з дня оприлюднення на сайті.

Анастасія Ліберман

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up