Прокуратура Житомирщини опікується безпекою громадян у місцях масового скупчення та відпочинку

Особлива увага - обстеженню систем пожежної безпеки в торгово-розважальних центрах, комплексах та інших закладах масового перебування людей, будівельних норм і безпечних умов праці.

Прокуратура Житомирщини опікується безпекою громадян у місцях масового скупчення та відпочинку

Органами прокуратури області здійснюється систематична робота, спрямована на захист інтересів держави, а також публічного інтересу при експлуатації та проектуванні інфраструктурних об’єктів, об’єктів, що становлять підвищену небезпеку, будівель, у яких масово перебуває та відпочиває населення, - повідомляє прес-служба прокуратури Житомирської області.

Вжитими заходами представницького характеру у сфері закупівель будівельних робіт за бюджетні кошти попереджено їх необґрунтоване спрямування двом суб’єктам господарювання, у яких відсутні ліцензії на виконання робіт (послуг) вогнезахисту. Припинено експлуатацію газозаправочних модулів на території м. Житомир (товариство «Лавія», підприємство «ВО-СТИЛЬ»), що здійснювали роботу без відповідних дозволів та створювали реальну небезпеку.

Окрема увага приділена безпечності дитячих майданчиків, які органами місцевого самоврядування тривалий час не обстежувались, їх паспортизація і перевірка технічного стану не здійснювались. Велика кількість місць відпочинку дітей була обладнана небезпечними конструктивними елементами.

З метою проведення належного контролю за експлуатацією майданчиків та приведення їх у відповідність до вимог чинних стандартів, органами прокуратури області до суду скеровано 12 позовних заяв зобов’язального характеру, з яких вже 5 задоволено та у 2 закриті провадження у зв’язку із усуненням порушень у добровільному порядку.

Поряд із цим, вказана робота має бути продовжена, а умови сьогодення потребують від всіх органів державної влади та контролю узгоджених і системних дії.

Відтак, органами прокуратури області, з метою недопущення на Житомирщині трагедій в місцях оздоровлення, масового відпочинку населення та становлять небезпеку для життя і здоров’я людей, загострено увагу органів державної влади та місцевого самоврядування на проведення спільних з органами контролю перевірок об’єктів з високим ступенем ризику, зокрема великих торгових і торгово-розважальних центрів області та створення тимчасової комісії з вивчення відповідної ситуації в регіоні.

У разі виявлення порушень, органами прокуратури буде принципово відреаговано засобами представницького або кримінально-правового характеру.  

 

Новини за темою
Коментарі
16:55 Що подивитися на вихідних 16:21 Житомиряни вже підписали понад 70 тисяч декларацій з лікарями 16:06 Плануєте торгувати алкоголем і тютюном - подбайте про ліцензію 15:56 Водоканал скидає нечистоти у Тетерів. ВІДЕО з місця події play_circle_filled 15:46 Від футболу до туризму. Ліга чемпіонів в Україні 15:30 Житомирянам розповіли, як виглядатиме сквер на Лятошинського 15:17 На Житомирщині прокуратурою спільно з податківцями викрито підпільний цех з виробництва фальсифікованого алкоголю, що діяв на території області 15:00 Депутати бюджетної комісії обласної ради не підтримали питання по ТОВ «Валки-Ільменіт» 14:46 На Житомирщині 10 абітурієнтів були відсторонені від ЗНО через користування мобільними телефонами 14:16 В Олевському районі ліквідовано займання торфу на площі 0,05 га 14:00 Прокурор Житомирщини Любомир Війтович: "Наш фах вимагає повної самовіддачі та постійної самоосвіти" 12:44 За першу половину травня Житомирський рибоохоронний патруль виявив 123 порушення 12:20 На Словечанщині затримали копачів бурштину, які намагалися видати себе за відпочивальників

Хто переможе: газета «Бердичівський погляд» та пенсіонер Валентин Ганоль  чи мільйонерка, депутат обласної ради Анжеліка...

У період з 1 по 17 травня було виявлено 123 порушення, з яких 23 були грубими. Збитки, завдані рибному господарству, склали...

Детальніше про це, в рамках проекту «Я маю право!», розповіли фахівці Андрушівського бюро правової допомоги.

Упродовж двох днів під час тестування було виявлено перші порушення, відтак поліцейські закликають абітурієнтів суворо дотримуватись...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up