Про екологічні проблеми можна повідомити за телефоном

Про екологічні проблеми можна повідомити за телефоном

Державна екологічна інспекція у Житомирській області закликає громадян звертатися на "гарячу лінію".

Державна екологічна інспекція у Житомирській області вдячна небайдужим до охорони довкілля за їх свідомість та громадське позицію. 
Інспекція і подальшому буде оперативно реагувати на інформацію, яка надходить на телефони «Гарячої лінії» за номерами 067-410-27-88 та (0412) 46-49-54.

З метою оперативного та своєчасного реагування на порушення вимог природоохоронного законодавства, Державною екологічною інспекцією у Житомирській області ще в 2013 році було започатковано телефон «Гарячої лінії». Даний телефон створений для того, щоб заявник міг в будь-який час доби, в робочі, вихідні та святкові дні безпосередньо поспілкуватися з представниками Інспекції та висловити думку щодо їх діяльності. При цьому будь який громадянин має змогу повідомити про правопорушення, яке скоїться або вже скоєне, а також якщо є необхідність – дочекатись на місці приїзду інспекторів. 
Повідомлення громадян дало змогу вчасно виявляти та затримувати осіб, які викидали сміття поза встановлених місць, здійснювали незаконну рибну ловлю, займались браконьєрством, нищили дерева, спалювали суху рослинність та сміття. 
З кожний роком зростає турбота населення про стан та охорону навколишнього природного середовища, а саме збільшилась кількість звернень, що свідчить про зріст довіри громадян до діяльності Інспекції в сфері охорони природи. 
З початку 2018 року на телефон «Гарячої лінії» надійшло 174 звернення, які постійно перебувають на контролі керівництва Інспекції.
 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up