Прийди 31 травня на сесію Житомирської облради – зупини земельне свавілля

В той час, коли на сході України йде неоголошена війна і  тисячі Героїв віддали своє життя, боронячи українську землю від зовнішніх ворогів, протягом кількох останніх років за корупційними схемами внутрішні вороги України відбирають землі у людей та у територіальних громад.

Прийди 31 травня на сесію Житомирської облради – зупини земельне свавілля

Роками прості громадяни та представники територіальних громад безпідставно отримують відмови  від Держгеокадастру у наданні дозволів на розроблення проектів землеустрою для безкоштовної приватизації землі та громадських пасовищ, які на законних підставах використовують ще з 90-х років. А в цей час, без їх відома, на їхні землі та пасовища  видаються правовстановлюючі документи на сторонніх осіб, які, в свою чергу, передають незаконно отриману землю в одні руки. Влада та правоохоронні органи на це все закривають очі.

Все йде до того, що після зняття мораторію  на продаж землі в 2019 році українці будуть проживати на чужій землі та не будуть мати можливості займатися сільським господарством.

Йде тотальне знищення українського села, українського народу.

Всіх тих, кому небайдуже майбутнє України та кому Головне управління Держгеокадастру  у Житомирській області  безпідставно відмовляє у наданні дозволів на розроблення проектів землеустрою і приватизацію землі та громадських пасовищ, 31 травня 2018 року на 10:00 запрошуємо на сесію Житомирської обласної ради, де буде поставлено питання про проведення розслідування за даними фактами та повернення землі її законним власникам.

         Рада громадських організацій Житомирщини

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up