Прибудинкові газові лічильники встановлені незаконно. Апеляційий суд визнав це

Прибудинкові газові лічильники встановлені незаконно. Апеляційий суд визнав це

Апеляційний суд Житомирської області визнав незаконним встановлення прибудинкових лічильників обліку газу ПАТ «Житомиргаз» та «Житомиргаз Збут».

Про це повідомляє прес-служба Житомирської міської ради.

Як відомо, у Житомирі без відповідних дозволів у 139 багатоповерхівках було встановлено прибудинкові газові лічильники.Це, своєю чергою, призвело до того, що платіжки за спожитий газ у житомирян зросли в  5-6 разів.

Але ПАТ «Житомиргаз» не погоджував встановлення лічильників з органами місцевого самоврядування та ОСББ. Тому апеляційний суд у повному обсязі задовольнив позов  від ГО «Об’єднання споживачів природного газу міста Житомира».

Міський голова Сергій Сухомлин зазначив, що у рішенні суд зобов’яже ПАТ «Житомиргаз» провести перерахунок за переплачений житомирянами газ.

«Завдяки активній позиції представників ОСББ та громади міста Житомира через суд вдалося відновити справедливість та довести, що «Житомиргаз» незаконно встановив прибудинкові лічильники, що призвело до зростання платіжок за використаний газ для населення у рази», - наголосив Сергій Сухомлин.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up