Послугою «Шлюб за добу» найчастіше користуються іноземці

Послугою «Шлюб за добу» найчастіше користуються іноземці

Майже три місяці тому розпочався пілотний проект «Шлюб за добу». Нині швидке одруження набирає все більше «обертів».

 

Понад майже 3 місяці у Житомирі діє послуга Мін’юсту, яка надає можливість зареєструвати шлюб швидко і зручно, без попередньої реєстрації і відвідувань відділів РАЦСу. Упродовж цього часу цією послугою скористалися 56 пар. У березні – 14, квітні – 30, а у травні вже зареєстрували 12 закоханих.

Заступник начальника відділу державної реєстрації актів цивільного стану Житомир Наталія Будна розповіла, що найчастіше такою послугою користуються тоді, коли один із наречених є громадянином чи громадянкою іншої країни. В основному це громадяни Росії, Німеччини, Азербайджану, Ізраїлю та Туреччини.

Пари, які вже скористалися такою послугою, розповідають, що це зручно і просто. Головною особливістю проекту є те, що одруження відбувається лише за один день. Можна навіть сказати, що плату за таке експрес-одруження беруть символічну, відповідно за певні організаційні послуги.

Послугою «Шлюб за добу» можуть скористатися як житомиряни, так і мешканці будь - якого району області, інших регіонів та іноземці. Для реєстрації потрібно подати лише паспорт або паспортні дані наречених. Ті особи, які раніше перебували у шлюбі, надають документи, які підтверджують припинення попереднього шлюбу.

Нагадаємо: Вартість такої послуги – 1800 гривень, у вихідні – удвічі більша. (У вартість такого швидкого одруження входить 944 гривні за адміністративні послуги, а решта суми надається організатором за проведення самої реєстрації шлюбу).

Марина Михальчук

 
0
0
0
0
Новини за темою Новини за темою
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up