Помер один з постраждалих при вибуху на підприємстві в Житомирі, двоє - у важкому стані

Помер один з постраждалих при вибуху на підприємстві в Житомирі, двоє - у важкому стані

16 вересня на підприємстві вибухнула 200-літрова бочка із легкозаймистою речовиною, в результаті чого загорілися сушильні камери та деревина.

Житомирське підприємство, де 16 вересня стався вибух, внаслідок якого опіки отримало двоє людей, а одна людина загинула, працювало нелегально. Про це 23 вересня в етері на "Українському радіо "Житомирська хвиля" розповів начальник обласного управління Держпраці Сергій Сечін.

За словами Сергія Сечіна, підприємство "Термополісся", де стався вибух, з 2019 році перебуває в стані припинення і не мало права працювати.

"Тут дуже цікава ситуація. Опитати людей ми зараз не можемо, тому що зараз вони знаходяться в реанімації. Стадія припинення не дозволяє проводити господарську діяльність. То постає питання про те, як директор підприємства, яке не має права проводити господарську діяльність, налаштовував об'єкти підвищеної небезпеки на здійснення господарської діяльності", – сказав Сергій Сечін.

Наразі обласне управління Держпраці аналізує інформацію правоохоронців, з приводу діяльності підприємства, де стався вибух.

"Ми звернулися до Державної податкової служби з приводу цього підприємства, і нам надійшла інформація, що за І і ІІ квартал відсутня будь-яка інформація щодо працевлаштування на даному підприємстві. Тому це підприємство існує тільки на папері, воно не має права займатися господарською діяльністю", – говорить Сергій Сечін.

Станом на 23 вересня постраждалі від вибуху пацієнти перебувають у важкому стані, одна людина померла.

"Потрапили вони у вкрай важкому стані, цей стан важким і залишається. Одна людина з критичними опіками вчора ввечері (22 вересня – ред.) померла. Двоє пацієнтів лишаються у важкому стані – у них 40-60% опіків тіла", – розповів лікар-комбустіолог, завідувач опікового відділення Обласної клінічної лікарні імені О.Ф. Гербачевського Богдан Нікітенко.

Джерело: Суспільне

Коментарі

keyboard_arrow_up