Податківці області прозвітували про свою взаємодію з платниками податків щодо зупинення реєстрації податкових накладних

З квітня 2017 року запроваджено систему автоматизованого моніторингу відповідності податкових накладних/розрахунків коригування критеріям оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації таких податкових/розрахунків коригування  в ЄРПН (СМ КОР).

 

Податківці області прозвітували  про свою взаємодію з платниками податків щодо зупинення реєстрації податкових накладних

Сьогодні, 17 серпня, в Головному управлінні ДФС в Житомирській області відбувся брифінг  із журналістами, під  час якого присутнім розповіли про основні аспекти взаємодії податкових органів з платниками податків щодо зупинення реєстрації податкових накладних.

В ДФС створений окремий структурний підрозділ, який розглядає пакети документів, що надають суб’єкти декларування з  так званими «відбитими» податковими накладними для прийняття остаточного рішення щодо приймання такої накладної або доведення до суб’єкта господарювання причин її не прийняття.

«Новий механізм, який дозволяє автоматично аналізувати податкову накладну на наявність ризиків, запроваджено Податковим кодексом України для підвищення ефективності боротьби з  ухиленням від оподаткування»,  - розповіла начальник  управління моніторингу доходів  та обліково-звітних систем Головного управління  ДФС  у  Житомирській  області Тетяна Єфременко.

Система моніторингу КОР дає можливість зупиняти випадки безпідставної реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування, у разі коли постачальник фактично не здійснює господарську операцію, а реєструє виключно з метою надання покупцю необгрунтованої податкової вигоди у вигляді неправомірного сформованого кредиту з ПДВ.

Загалом з початку дії системи станом на 15 серпня 2017 року ГУ ДФС у Житомирській області опрацьовано вже понад 1 тис. повідомлень платників податків. З них по більше як 600 повідомлень  комісією ДФС  України прийнято позитивне рішенння.

«З початку дії системи відсоток зупинених податкових накладних складав 1%, а  на сьогодні кількість зупинених податкових накладних суттєво зменшена – відсоток зупинених податкових накладних  складає 0,48%», - поінформувала Тетяна Єфременко.

Дане зменшення зумовлене тим, що платники почали подавати таблиці платників, які комісія ДФС намагається у більшості випадків врахувати.

Алла Гетьман

Новини за темою
Коментарі
17:55 Як у Житомирі відзначатимуть День Конституції України. ПРОГРАМА 17:20 У Черняхівському районі вчитель-депутат не подав вчасно декларації через зайнятість та відсутність інтернету 16:44 З 1 липня лікарі прийматимуть усіх пацієнтів – хто підписав декларацію і хто ще не встиг 16:28 Як Тимошенко змінила правила політики 16:20 У Житомирі відбувся турнір з дворового футболу пам`яті загиблого в зоні проведення ООС Дмитра Рудя 16:03 Мільйони в асфальт: ремонт однієї вулиці міста коштує 30 млн грн 15:45 Житомирський спортсмен виборов срібло на чемпіонаті України з легкої атлетики 15:25 До 1 вересня всі лікарні мають оприлюднити інформацію про наявні ліки, - Глава Уряду 15:04 Сучасні медіатеки — втілення у реальність: як на Житомирщині готуються до нового навчального року 14:47 Протягом року 30 представників талановитої молоді Житомирщини отримуватимуть по 1 тис. грн щомісяця 14:20 Житомирщина буде ровивати міжрегіональне співробітництво з Донецькою та Луганською областями 14:00 Більше 200 учасників змагалися у Житомирі на Чемпіонаті України з сучасного п’ятиборства 12:43 З 1 липня змінюються розміри державних соціальних допомог

З такою ініціативою виступив голова обласної ради Володимир Ширма під час ІІІ Форуму місцевого розвитку, - інформує прес-служба...

Тепер йому загрожує покараання у вигляді  позбавлення волі на строк до чотирьох років.

Саме таке запитання поставив голова обласної ради Володимир Ширма керівникам двох стратегічно важливих відомств лісової галузі...

21 червня працівники кримінальної поліції Житомирського відділу затримали у м. Києві 40-річного жителя обласного центру.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up