Платіжки за газ прийдуть з затримкою: житомирянам нагадали про нові тарифи

Житомирянам повідомляють, що у цьому місяці платіжки за газ прийдуть з запізненням. Пов`язане це з новими розрахунками, викликаними зміною тарифів на газ для населення. Про це інформує "Житомиргаз Збут". 

Платіжки за газ прийдуть з затримкою: житомирянам нагадали про нові тарифи

З 1 квітня поточного року ціна на газ для побутових споживачів Житомирської області встановлена на рівні 6,96 грн. за куб. м. Зміна ціни сталася відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22 березня 2017 року № 187 «Про затвердження Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу» та рішень НКРЕКП.

 

 

Вартість природного газу для побутових споживачів, ТКЕ та релігійних організацій  регулює держава. Тож постановою Кабінету Міністрів України № 187 від 22.03.2017 року встановлено, що ціна газу, за якою НАК «Нафтогаз України» здійснює його продаж/постачання для побутових споживачів (і ТКЕ для потреб населення) становить  4942 грн. за 1000 куб. м (включно із 93 грн. (1,917%), що є торговельною націнкою НАК «Нафтогаз України») без врахування ПДВ. У цьому ж документі зазначено: торговельна націнка ПСО-постачальника повинна бути не більшою за 2,5%. 

Таким чином, вартість газу як товару, без урахування плати (тарифів) за послуги розподілу та транспортування, становить 5065,55 грн. за 1000 куб. м без ПДВ.

Разом з тарифом на розподіл та транспортування (732,70 грн.) та з врахуванням ПДВ (1159,65 грн.) ціна газу для побутових споживачів Житомирської області становить 6957,90 грн. за 1000 куб. м. 

Клієнтам ТОВ «Житомиргаз Збут» не варто панікувати з приводу неотримання рахунків за спожите голубе паливо у звичні терміни. Рахунки з коректними нарахуваннями надійдуть до них відразу ж після врегулювання правових колізій, що стосуються ціни на газ.

 
 
 

 

  •  
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up