Підрозділи ЗСУ вперше візьмуть участь у військових навчаннях країн «Вишеградської четвірки»

Підрозділи ЗСУ вперше візьмуть участь у військових навчаннях країн «Вишеградської четвірки»

Про це домовились президент України Петро Порошенко і міністром оборони Польщі Антоні Мацеревич.  

Підрозділи Збройних сил України вперше у своїй історії візьмуть участь у військових навчаннях країн «Вишеградської четвірки».

Такої домовленості досягнули президент України Петро Порошенко і міністр оборони Польщі Антоні Мацеревич, повідомили  у прес-службі глави держави.

Порошенко подякував Мацеревичу за особисту присутність на параді з нагоди 26-ї річниці Незалежності України та високо оцінив участь підрозділу польського війська у святкуванні, що стало «історичним днем для українсько-польської дружби».

Глава держави відзначив конструктивність та інтенсивність діалогу між оборонними відомствами обох держав, зокрема ефективну співпрацю у рамках українсько-польсько-литовської бригади ЛИТПОЛУКРБРИГ. За словами Порошенка, це є практичним наповненням стратегічного характеру партнерства між країнами.

Порошенко та Мацеревич обговорили питання подальшого посилення військово-технічного співробітництва між Україною та Польщею, реалізацію рішень Варшавського саміту НАТО, а також питання активізації участі України у спільних багатонаціональних тренуваннях.

«Європа без України не буде повноцінною ні в політичному, ні в економічному, ні у військовому плані, - підкреслив Мацеревич. - Польща була, є і буде разом з Україною, бо Ваша країна захищає Європу». Глава польського оборонного відомства підтвердив, що Польща і надалі неухильно підтримуватиме зусилля з відновлення територіальної цілісності і суверенітету України.
Читайте також: «Українська армія - у найкращій формі, ніж будь-коли», - Президент

 

0
0
0
0
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up