Підприємство незаконно вимагало майже 740 тис грн з обласного бюджету

Підприємство незаконно вимагало майже 740 тис грн з обласного бюджету

Вищий господарський суд України підтримав позицію прокуратури Житомирської області та музею космонавтики ім. С.П. Корольова щодо незаконності вимог НВА «Житомирський моноліт» про стягнення 736 тис грн боргу за виконання робіт, які не відповідають вимогам проектно-кошторисної документації, проведених під час реконструкції приміщення, підтримано .  

Таким чином, рішенням господарського суду Житомирської області, залишеним без змін постановою Рівненського апеляційного господарського суду, визнано законним, чим попереджено стягнення із обласного бюджету майже 740 тис грн.

Йдеться про те, що у лютому 2015 року підприємством «Житомирський моноліт» заявлено до суду позов про стягнення 736 тис грн боргу за виконання робіт, які не відповідають раніше затвердженій проектно-кошторисній документації, під час реконструкції та розширення приміщення музею космонавтики ім. С.П. Корольова.

Прокуратура Житомирської області здійснила вступ у розгляд справи на стороні Музею.    

Судами першої та апеляційної інстанцій підтримано позицію прокуратури і музею та відмовлено «Житомирському моноліту» у задоволенні позовних вимог.         

Вищим господарським судом України також відмовлено позивачу у задоволенні безпідставних вимг.

 

0
0
0
0
Популярне у Житомирі Популярне у Житомирі
“РОЗПИЛ” РЕГІОНАЛЬНИХ ГАЗОВИХ МЕРЕЖ “РОЗПИЛ” РЕГІОНАЛЬНИХ ГАЗОВИХ МЕРЕЖ
Новини за темою Новини за темою
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up