Перший в Україні Дім ветерана відкриють на Житомирщині

Перший в Україні Дім ветерана відкриють на Житомирщині

Його планують відкрити до Дня захисника України на базі одного із кращих у державі Цетрів реабілітації учасників АТО (Центр вертебрології), - повідомляє прес-служба ОДА.

Про це повідомив голова ОДА Ігор Гундич разом із ініціаторами проекту - командою ветеранів та волонтерів - 22 серпня під час Міжнародного форуму, який відвідав також Президент України Петро Порошенко.

«Житомирщина, як одна із найбільш мілітаризованих областей, потребує комплексної реабілітації військовослужбовців та їх родин. Тому ми поставили собі за мету створити один із найкращих в Україні Центрів реабілатації учасників АТО на базі Центру вертебрології. Нині триває активна фаза його реконструкції за кошти ДФРР та обласного бюджету. Переконаний: за підтримки Геннадія Зубка та депутатів обласної ради ця мета невдовзі стане реалізованою», - зазначив Ігор Гундич.

Керівник області розповів, що коли 3 місяці тому до нього прийшли ініціатори проекту «Дім ветерана» і запропонували створити відкритий і комфортний простір, він одразу визначив найкращу локацію - Центр вертебрології.

«Приємно, що ці люди - це не просто ініціатори. Вони одразу взялися до справи. Очікуємо, що до Дня захисника України ми зможемо зробити приємний подарунок нашим бійцям та їх близьким - відкрити Будинок ветерана та Центр реабілітації учасників АТО», - підкреслив Ігор Гундич.

Віце-прем’єр-міністр - Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко підтримує ініціативу створення таких проектів: "Дім ветерана стане відкритою територією і комфортним простором для бійців, їх родин, ветеранів і волонтерів, де вони почуватимуться не як у медичному закладі, а як вдома. Він працюватиме як хаб для діяльності організацій волонтерів та ветеранів".

Отже, що таке Дім ветерана.

Це буде відкритий простір та комфортна зона для військовослужбовців, сімей загиблих, які тут відчуватимуть себе, як вдома, а не в закладі охорони здоров’я.

Дім ветерана працюватиме за принципом «єдиного вікна» - разом із професійною медичною допомогою, процедурами з реабілітації, що надаватимуться в Центрі вертебрології, захисники зможуть отримувати тут допомогу з соціалізації та повернення до мирного життя, емоційно розвантажитися.

Дім стане і хабом для роботи ветеранських та волонтерських організацій.

Над створенням Дому ветерана на Житомирщині нині активно працюють голова правління БФ «Інформаційно-координаційний центр» Оксана Гаврилюк, а також команда волонтерів та ветеранів Житомирщини у співпраці з Житомирською ОДА і міською радою.

 

 

0
0
0
0
Новини за темою Новини за темою
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up