Патрульні продовжують проводити  уроки безпечної поведінки для житомирських школярів

28 березня поліцейські провели інтерактивні лекції  зі школярами 6-их класів ЗОШ №17.

Патрульні продовжують проводити  уроки безпечної поведінки для житомирських школярів

За словами інспектора поліції Світлани Зіляк, головним завданням такого роду заходів є поліпшення обізнаності школярів про діяльність патрульних Житомира, а також дотримання ними правил безпеки для збереження власного життя та життя інших.

«Ми постійно співпрацюємо з навчальними закладами для того, щоб діти знали правила дорожнього руху. В першу чергу для власної безпеки, для безпеки міста, аби водії та пішоходи були зодоволені один одним. Ми хочемо, аби діти розуміли, що поліцейський  - це добрий друг, що вони можуть до нього звернутись в будь-якій ситуації. Більшість дітей ходить до школи самостійно, без батьків, дуже важливо, аби вони знали правила дорожнього руху», - розповіла інспектор зв’язків з громадськістю  Світлана Зіляк.

Лейтенант поліції Сергій Жуковецький  нагадав школярам правила дорожнього руху, зосередив увагу школярів на переході проїжджої частини, на дорожних знаках та розмітці. Лекція відбулась у формі живого діалогу, школярі активно долучились до обговорення важливих питань на дорогах.

«Робота з молоддю є важливим напрямком у розбудові правосвідомої та активної позиції майбутніх поколінь», -  наголошують інспектори.

До слова, за 2017 рік по Україні сталось 150 тис. аварій, 25 тис. людей постраждало, ще 5 тис. людей загинуло.

Аліна Бойко

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up