Орден «Золота Зірка» вручили рідним загиблого льотчика з Озерного Еударда Вагоровського

Орден «Золота Зірка» вручили рідним загиблого льотчика з Озерного Еударда Вагоровського
Донька та дружина Героя України підполковника Едуарда Вагоровського отримують орден «Золота Зірка»

У День Повітряних сил ЗСУ, який відзначався 7 серпня, Президент України Володимир Зеленський вручив орден «Золота Зірка» вручив дружині Героя України підполковника Едуарда Вагоровського, який загинув під час виконання завдання на МіГ-29, виводячи авіацію з-під ракетного удару.

Замикаючи групу, Едуард Вагоровський виконував демонстраційні дії, чим забезпечив іншим літакам можливість піднятися в повітря.

Він знав, що досвідчені льотчики завжди потрібні у війську, а тому після відставки знову пішов на службу. Спочатку у 2014, а потім і у 2022. Едуард Вагоровський був військовим льотчиком за покликанням. Закінчив військово-авіаційне училище і більшість часу служив на Житомирщині в селищі Озерне.

Його життя обірвалося в лютому, коли він виводив українську військову авіацію з-під ракетного удару. Ціною власного життя він дав можливість побратимам піднятися в повітря. Едуарду Вагоровському посмертно присвоєно звання Героя України. Вічна пам‘ять! Ніколи не забудемо і не пробачимо ворогові втрат українців!

Читайте також:

Льотчика з Озерного Дмитра Коломійця посмертно нагороджено орденом «Золота Зірка».

Коментарі (4)
 • Оля Табак

  Вічна пам’ять Герою!🙏
 • Наталия Бабич-Корж

  Вічна пам'ять Герою! Дякую за життя!
 • Николай Бондаренко

  Вічна пам'ять Герою! Слава Герою України!
 • Олександра Климчук

  Вічна пам'ять.Герою України

keyboard_arrow_up