Опалення без тепла: де житомиряни все ще мерзнуть в квартирах

Опалення без тепла: де житомиряни все ще мерзнуть в квартирах

Початок опалювального сезону не торкнувся деяких будинків на вулиці Максютова, Клосовського та на Маликова.

Про це вчергове наголосили під час засідання виконавчого комітету Житомирської міської ради 20 листопада. За словами директора КП «Житомиртеплокомуненерго» Дмитра Рогожина,  зараз усі будинки забезпечені теплопостачанням:

«15 вересня масив Маликова був поставлений на циркуляцію підвищувального насосу для того, щоб заповнювати будинок. Від усіх балансоутримувачів були отримані листи, що вони готові до заповнювання будинків до початку опалювального сезону. Щодо Маликова, то на перших трьох будинках, де ввімкнули опалення, був прорив заглушки, вирвано два крани і вся система стала. Це повітря пішло на всі будинки цього масиву. А в той час, паралельно, був дуже великий порив на мережі водопостачання, і всі слюсарі і домком працювали на цих мережах. 

Станом на 30 жовтня закінчились роботи лише на Максютова, 30, Максютова, 32, 4 під’їзди Польського бульвару, 12. На 1 листопада ці будинки були повністю запущені. Скарг було лише 2, з 18 тис людей, що проживають в цьому масиві».

Раніше неодноразово під час бюджетної комісії обговорювали питання теплопостачання за вказаними вище адресами. За словами секретаря міської ради Наталії Чиж, цим питанням особисто займалася депутатка Тетяна Онопрієнко, і до неї надійшло чимало скарг про те, що будинки не опалюються:

«Вчора на бюджетній комісії були представники мікрорайону Маликова і Клосовського. Депутатка Тетяна Онопрієнко говорила, що вона особисто обходить усі під’їзди і будинки з цього питання, і даний перелік будинків є без тепла. Не квартири чи одна батарея, а цілі будинки. Не думаю, що депутатка буде обманювати, при тому, що були представники з Маликова. Я не кажу, хто правий, а хто винний. Давайте працювати над тим, щоб подати тепло в будинки».

Після обговорення опалення в Житомирі заступниця міського голови Світлана Ольшанська наголосила на тому, що необхідно вирішити цю ситуацію якнайшвидше:

«Зберіть, будь ласка, «Теплокомуненерго», «ДомКом», відпрацюйте кожну квартиру, тому що навіть якщо одна сім’я приходить і каже, що у них не гріє квартира, ну повірте, людині байдуже, хто в цьому винен. Вона хоче нормальні умови життя. Ніхто з нас не хотів би, щоб наші діти були в холодній квартирі, тому давайте віднесемося до цієї ситуації, як до своєї особистої».

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up