Спецтема: карантин

Очільник області оглянув об'єкти, які претендують на кошти ДФРР

Очільник області оглянув об'єкти, які претендують на кошти ДФРР

Зокрема Ігор Гундич відвідав спортивний комплекс «Динамо» у Радомишльській ОТГ.

Про це повідомляється на сайті Житомирської ОДА.

«Завдяки реформі децентралізації у нас є можливість відновлювати соціальні заклади за кошти Державного фонду регіонального розвитку у співфінансуванні із місцевими бюджетами. Цьогоріч я вирішив особисто перевірити всі наймасштабніші проекти, які подали на фінансування з ДФРР, ще до початку робіт. Один з них – спорткомплекс «Динамо». Плануємо, що 30% вартості відновлення спорткомплексу візьме на себе Радомишильська громада, фінансування ще 70% здійснюватиметься за рахунок ДФРР. Якщо проект пройде конкурс», – прокоментував свою поїздку Ігор Гундич.

Спорткомплекс «Динамо» споруджений у 1979 році. У ньому розміщений ігровий зал розміром 36х18м, шаховий клуб, дві роздягальні, душова кімната, 3 адміністративні кімнати. На базі ігрового залу свої навчальні заняття (уроки фізичного виховання) проводять учні ЗОШ № 3, ЗОШ № 5, Радомишльського ліцею № 1.

У напівпідвальному приміщенні знаходиться тренажерний зал, зал для занять гирьовим спортом, зал для занять рукопашним боєм та кікбоксінгом, хореографічні студії «Імпульс», «Рада – Денс», «Намисто», господарське приміщення.

З районного бюджету на виготовлення проектно-кошторисної документації щодо проведення капітального ремонту спорткомплексу було виділено 198 тис. грн. Вартість проекту – 11 млн 600 тис. грн.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up