Новостворений регіональний космічний центр "Полісся" розпочав свою роботу в Житомирі

Новостворений регіональний космічний центр "Полісся" розпочав свою роботу в Житомирі

У космічному центрі використовуватимуть необхідні техзасоби та програмне забезпечення для досліджень у галузі супутникової навігації, дистанційного зондування Землі та інформаційних технологій.

Про це повідомив Музей космонавтики імені Сергія Павловича Корольова.

"У Житомирі почав роботу Регіональний космічний центр "Полісся". І от маємо перші практичні результати його діяльності. Центр створено згідно з договором про співпрацю, який підписали Житомирський національний агроекологічний університет (ЖНАЕУ) і Національний центр управління та випробувань космічних засобів. 25 січня на базі ЖНАЕУ відбудеться форум "Космічні технології у агробізнесі та екології".

Ректор ЖНАЕУ: Олег Скидан так прокоментував подію: "17.01.2019 р. - перші практичні кроки в забезпеченні функціонування Регіонального космічного центру "Полісся". Перша антена, перший сеанс зв'язку та перші знімки (NOAA-19, 14.33-14.43 год)".

Нагадаємо, нещодавно було повідомлено про створення регіонального космічного центру “Полісся” на базі Житомирського національного агроекологічного університету (ЖНАЕУ).

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up