Нові петиції житомирян: прибрати сіті-лайт з Михайлівської, врятувати гідропарк

Нові петиції житомирян: прибрати сіті-лайт з Михайлівської, врятувати гідропарк

Розділ електронних петицій на сайті Житомирської міської ради користується у житомирян популярністю. Журналісти «20 хвилин» з`ясовували, чого просять житомиряни у своїх нових петиціях.

Містянин Дмитро Вікторович Кузьменко просить прибрати з вулиці Михайлівської сіті-лайт, розміщений неподалік фонтану. На його думку, телеекран заважає людям нормально відпочивати.

«Михайлівська вулиця – чи не єдине місце в Житомирі, де можна більш-менш нормально відпочити. На ній завжди людно, багато дітей. Але навряд чи варто годувати людей цілодобовою рекламою, ще й зі звуком. Місто не збідніє, прибравши огидний сіті-лайт з цієї вулиці. Бажано також і з Київської біля головпоштамту», – йдеться у тексті петиції. Чи підтримають містяни електронне звернення 250 голосами, наразі не відомо, адже на телеекрані на Михайлівській показують не лише рекламу, а й транслюють різноманітні заходи.

Нагадаємо, у серпні 2017 року Житомирський міськвиконком дозволив ТОВ «Ростмедіа.ТВ» розмістити зовнішню рекламу у вигляді телеекрану по вулиці Михайлівській, 4 терміном на 5 років.

Врятувати від масового всихання дерева в улюбленому для багатьох містян місці відпочинку – гідропарку – просить у своїй петиції Сергій Юрійович Биков. Чоловік звертає увагу, що якщо не вжити термінових заходів з порятунку найближчим часом, на місці гідропарку буде поле. «Гідропарк є чи не найголовнішим місцем відпочинку житомирян і гостей міста. Для багатьох гостей міста це є візитівка нашого міста. Але в зв'язку з надзвичайною ситуацією, що склалася з масовим всиханням хвойних дерев, берези, по всьому СНГ і, як ми можемо бачити і в нашому парку, потребує надзвичайних дій. Якщо нічого не робити, то в найближчі роки там може бути поле», –наголошує Сергій Биков у своїй петиції.

Житомирянин пропонує висадити декоративні дерева, які шкідник не знищує, а також подбати про благоустрій території: «Просимо міську владу працювати на випередження, висадити різноманітні декоративні дерева по всьому парку, які не знищує шкідник. І нарешті зробити доріжки з бруківки, смітники, туалети, лавки і т.д. Сьогодні в гідропарку проходять безліч культурно-спортивних заходів і свят, і цей парк мусить бути родзинкою нашого міста».

Ольга Сідлецька

Коментарі (9)
 • Ирина Спирина

  Житомирянам вечно что то не так
 • Katya Melnik

  Абсолютно не заважає, це краще ніж слухати довкола мати підлітків.
 • Людмила Блащук

  А в чому його користь?

  Людмила Блащук reply Людмила Блащук

  Voldemar Trybeckou, яке щастя. Все місто загаджене цією цілодобовою. Все йде в кишеню декількох чиновників.

  Voldemar Trybeckou reply Людмила Блащук

  Круглосуточно реклама

  Людмила Блащук reply Людмила Блащук

  алексей маклахов ну, да😌

  Alexey Maklahov reply Людмила Блащук

  Ну как? Он же светит! Фонаря не надо!
 • Вениамин Веретко

  Не заважає
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up