Небезпечні знахідки: на Житомирщині знайшли мінометну міну і артилерійський снаряд під час дорожньо-ремонтних робіт

У четвер, 25 травня, група піротехнічних робіт Управління ДСНС Житомирщини знищила 4 вибухонебезпечні предмети часів минулих війн, що були виявлені напередодні. Про це повідомляє прес-служба У ДСНС в Житомирській області. 

 

Небезпечні знахідки: на Житомирщині знайшли мінометну міну і артилерійський снаряд під час дорожньо-ремонтних робіт

Так, 24 травня житель с. Левків Житомирського району натрапив на дві небезпечні знахідки. Копавши ескаватором ставок на власній присадибній ділянці, він ковшом зачепив підозрілі металеві предмети. Фахівці ДСНС, які прибули до місця виклику, ідентифікували знахідки як 1 артилерійський снаряд калібром 76 мм та 1 ручна граната РГД-5.

Днем раніше, в с. Радичі Ємільчинського району, працівники ремонтної служби, проводивши автодорожні роботи, натрапили на дві небезпечні знахідки. Вони припустили, що це можуть бути військові боєприпаси, про що негайно сповістили рятувальників. Фахівці ДСНС ідентифікували знахідки як мінометна міна калібром 60 мм та 1 артилерійський снаряд калібром 105 мм.

Рятувальники нагадують! Помітивши вибухонебезпечний предмет або щось зовні схоже на нього – негайно телефонуйте за номером «101». Заборонено: чіпати, розбирати чи розпилювати боєприпаси, переносити та перекочувати їх з місця на місце. Бережіть своєї життя та життя оточуючих!

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up