Найбільша регіональна мережа продуктових магазинів та виробники Житомирщини знову об'єдналися для допомоги дітям

В кінці минулого року в мережі магазинів «Полісся-Продукт» та «Z ТОЧКА» спільно з благодійною організацією «Разом до життя» успішно реалізували перший етап унікального проекту, аналогів якому немає в Україні. Патріотично-благодійна акція під назвою «Житомирське купуєш — майбутнє будуєш!», була спрямована на допомогу онкохворим дітям.

 

Найбільша регіональна мережа продуктових магазинів  та виробники Житомирщини знову об'єдналися для допомоги дітям

За результами акції, в період з 01.11.16 по 19.12.16, було зібрано 46 284,92 грн. Кошти від виробників та мережі магазинів були направлені безпосередньо на рахунок БО «Разом до життя» з призначенням платежу: Цільова благодійна допомога для лікування онкохворих дітей. Кошти розподілили по зверненням батьків та запитам від ЖОДКЛ. Детальний фінансовий звіт по кожній витраченій гривні було опубліковано на сайті БО «Разом до життя», а також на сайті мережі «Полісся-Продукт». Таким чином, результатом акції стала реальна допомога онкохворим дітям.

З 15 липня представники бізнесу Житомира анонсують другий етап проекту. Об'єктом допомоги на цей раз було обрано діток з синдромом Дауна, якими опікується ЖОГО «Діти сонця».

Синдром Дауна - найпоширеніша генетична аномалія. За статистикою, один з семисот новонароджених з'являється на світ з синдромом Дауна. Зокрема у Житомирській області кожного року народжується 14-16 дітей.

Наявність цієї генетичної аномалії зумовлює появу ряду особливостей, внаслідок яких дитина буде повільніше розвиватися і пізніше своїх ровесників проходити загальні для всіх дітей етапи розвитку.

Медикаментозного лікування, а часом і оперативного втручання, потребує не синдром Дауна, а супроводжуючі його захворювання. Щоб уникнути небезпечних ускладнень, дитина повинна бути під постійним контролем цілого ряду вузьких фахівців.

ЖОГО "Діти сонця" надає психологічну, навчальну та консультативну підтримку сімям в яких народились дітки з інтелектуальною недостатністю. За минулий рік ЖОГО "Діти сонця" психологу, арт-педагогу, хореографу за підтримки небайдужих людей вдалося виплатити 30 тис.грн. В цьому році до організації приєднались логопед та дефектолог, сертифіковані педагоги з великим досвідом роботи.

Наразі, організації вкрай необхідна сенсорна кімната*. Доведено, що перебування в сенсорній кімнаті покращує емоційний стан дитини, знижує його агресивність, знімає нервове напруження, нормалізує сон. Все це допомагає дитині розкритися, відчути себе потрібним. Маленькі діти швидше і краще управляють своїми органами чуття, відповідно швидше і повніше проходить їх розумовий розвиток. Вартість облаштування сенсорної кімнати складає від 40 до 70 тис. грн в залежності від модифікації.

Отже, з 15 липня по 15 серпня 2017 року включно, купуючи продукцію виробників Житомира, Житомирської області, визначених позицій в мережі магазинів «Полісся-Продукт» та «Z ТОЧКА», покупці безпосередньо допомагають дітям з синдромом Дауна, оскільки виробник та мережа, які беруть участь у акції, перерахували по 1% від вартості реалізованої продукції партнерів акції. Відповідно, на фонд ЖОГО «Діти Сонця» надійдуть 2% від вартості проданої продукції.

До акції долучилися ТМ: «М'ясо Полісся», «ТаймДрайв», «Фаворит», «Чудова пара», «Хліб Житомира», «Суперово».

Тож, з 15 липня всі Житомиряни та жителі області зможуть реально допомогти дітям, які цього потребують, а також зробити всій посильний вклад у покращення інфраструктури міста та області, оскільки зі збільшенням обігу продукції Житомирських виробників, будуть збільшені податкові надходження до місцевих бюджетів.

Запрошуємо всіх небайдужих житомирян та жителів області приєднуватися до важливої ініціативи та слідкувати за пербігом акції. Разом до мети значно легше йти.

Не залишаймося осторонь, адже допомогти дитині так легко!

*Сенсорна кімната - це приміщення, що складається з великої кількості різного виду стимуляторів, які впливають на органи зору, слуху, нюху, тактильні та вестибулярні рецептори. Вони впливають на психічний та емоційний стан дитини як заспокійливе, надають як тонізуючу,так і відновлюючу дію. Для дитини це ідеальне місце, в якому вона не тільки розслабляється, а й отримує нові уявлення про світ, нові відчуття, заряджається енергією для активної діяльності. Головне завдання сенсорної кімнати - впливати на органи почуттів, викликати різноманітні емоційні переживання.

Коментарі
15:00 Мер Житомира візьме участь у проекті #Звіти_наживо 14:39 З бюджету міста виділили більше 1 млн грн на масово-культурні події 14:18 Житомиряни хочуть, аби в місті побудували сміттєпереробний завод 14:00 Аспірант НАТО: що означає новий статус для України 12:45 Вантажівку з деревиною невідомого походження затримали на автодорозі патрульні поліцейські 12:35 У Головному управлінні ДФС у Житомирській області відбулось засідання Громадської ради 12:16 Великдень-2018: як Житомир відзначить головне християнське свято 12:00 Топ-5 подій з життя Житомира, які ви могли пропустити 11:48 Парламент зробив перший крок до захисту інвестскладової рахунків підприємств тепло- та водопостачання, — Зубко 11:18 За тиждень в області 5 нових випадків захворювання на кір 11:00 «Мистецький стендап» від Дмитра Горбачова — дослідника та популяризатора українського авангардизму 10:48 Стадіон «Полісся» зможе заробляти на своє утримання після реконструкції 10:30 24 березня - пробне ЗНО з української мови та літератури

На Житомирщині з 1 квітня діятиме нерестова заборона на вилов водних живих біоресурсів, - інформує прес-служба Житомирської...

Житомирська міська рада планує створення в місті громадської пральні. Проект відповідного рішення виконкому оприлюднено на...

22 березня 2016 року присягу на вірність українському народу склали перші патрульні поліцейські, - така інформація розміщена...

Про це свідчать дані досліджень Житомирського лабораторного центру МОЗ.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up