"На сьогодні головні проблеми – це 1 вересня й опалювальний сезон": міський голова Житомира під час всеукраїнського форуму лідерів громадської думки

"На сьогодні головні проблеми – це 1 вересня й опалювальний сезон":  міський голова Житомира під час всеукраїнського форуму лідерів громадської думки

Міський голова Житомира Сергій Сухомлин повідомив, із якими викликами сьогодні зіткнулися органи місцевого самоврядування і як триває підготовка шкіл Житомира до нового навчального року.

Про це він розповів під час другого дня всеукраїнського форуму лідерів громадської думки, - повідомив портал "Знай. UA".

«Зараз у нас не тільки в місцевому самоврядуванні, а й у всій Україні одна проблема – війна. І є певні виклики у зв’язку з цією війною. Перш за все, на сьогодні головні проблеми – це 1 вересня й опалювальний сезон. Це ті дві головні проблеми, які нам треба разом вирішувати. І це неможливо зробити без підтримки органів місцевої влади», - повідомив мер Житомира.

За словами Сергія Сухомлина, 1 вересня викликає занепокоєння через страх батьків за безпеку дітей і через підготовку укриттів у навчальних закладах. Міський голова Житомира уточнив, що батьки налякані, і тільки 30% із них згодні, щоб їхні діти навчалися в школах у режимі офлайн. Це також створює додаткову проблему для органів місцевого самоврядування.

«Ми, з одного боку, постійно намагаємося показати батькам, що це (навчання в режимі офлайн – Ред.) безпечно. Але, з іншого боку, ми розуміємо, що евакуація дітей із школи триває 5-7 хвилин. Якщо ракета буде летіти зі сторони Білорусі, то цього часу буде точно недостатньо для того, щоб безпечно евакуювати дітей», - наголосив Сергій Сухомлин.

Читайте також:

10 тисяч учнів житомирських шкіл навчатимуться очно.

Коментарі

keyboard_arrow_up